Галина Дума: Освоїти нову професію за два місяці в онлайн тепер легко

Навчанням онлайн зараз нікого не здивуєш, ми маємо багато коуч-тренерів, бізнес-шкіл та марафонів схуднення. Але як можна вивчати б’юті-сферу онлайн?

Ми живемо в дивовижний час. Реальність навколо нас змінюється не тільки від покоління до покоління, але й з року в рік. Здавалося, нещодавно, щоб подзвонити подружці, ми бігали до сусіда, який єдиний на весь будинок мав телефон, а сьогодні, для того щоб зробити дзвінок, нам потрібно лише три рухи пальцем. І ті, хто пристосовується до цих змін, відчувають, як вони необхідні. Нині все переходить в онлайн: бізнес, гроші і навіть стосунки.

Галина Дума, власниця школи DG School, 12 років тому започаткувала школу, в якій є багато курсів, а віднедавна впровадили також і курси онлайн, зокрема розпису акварелі та вензеля, базові курси манікюру та підвищення кваліфікації, на даний момент розробили та тестують курси по перманентному макіяжу. Галина зуміла повністю адаптувати навчальний план так, що можна навчатися у зручний час і місці. Всі курси мають на відпрацювання 60 днів і постійний доступ, який не зникне через цей період, на відміну від інших шкіл. Але, якщо ви хочете отримати сертифікат про проходження, необхідно вкластися в цей час. В цьому перевага, якщо не встигаємо пройти навчання в цей термін, ми можемо зробити це і після нього, відеофайли з навчанням залишаються з нами назавжди. На відміну від інших шкіл і курсів, які обмежують нас у часі. Пріоритет онлайн-навчання величезний. Воно дозволяє зекономити час на переїзди, стояння в заторах, відпустки за власний рахунок, щоб відвідати навчання.

Велика перевага навчання онлайн у тому, що людина може навчатися не тільки тоді, коли їй зручно, а й коли є настрій до роботи. Важко не погодитись, що це дуже важливо, тому що навчання вимагає певного емоційного стану. Фішка онлайн-курсів DG School в тому, що протягом двох місяців студент самостійно обирає собі час, який він витратить на навчання, день тижня і відпрацьовує без максимального навантаження, втоми та виснаження — морального і фізичного, в тому ритмі, який підходить особисто йому.

Якщо студент має велике навантаження на роботі, або, якщо це дівчина, — маленьку дитину, в такому режимі він має змогу освоїти нову професію за два місяці, не відволікаючись від своїх справ. Є програма проходження стаціонарних курсів для тих, хто надає еревагу заняттям в групі, тому що не всі вважають онлайн-навчання прерогативою. Також великою перевагою є ціна на курси, яка доступніша за інші. Разом із сертифікатом студент отримує необхідні знання, які підтверджують цей сертифікат, це є важливою складовою. Якість навчання не змінюється від того, яка форма навчання обрана. Викладачі ретельно перевіряють роботи і видають сертифікат лише тим, хто дійсно на практиці освоїв навички. Світ не стоїть на місці, і тепер він повністю вміщується в наш смартфон. Тож це треба спробувати!

Підготувала Олена Сукачова