Ганна Бєлявцева: краса + технології = успішний бізнес

Компанія CorpFit — єдиний в Україні виробник аналогів LPGапаратів. Опанувавши унікальну технологію, вона не просто стала постачальником обладнання для масажних кабінетів по всій країні, а й відкрила власні салони у різних містах. Сьогодні компанія готова ділитися досвідом та допомагати у відкритті бізнесу з нуля. Про специфіку роботи на вітчизняному ринку краси ми поговорили із власником CorpFit Ганною Бєлявцевою

Ганно, розкажіть про те, як з’явилася ваша компанія.

Я тривалий час працювала найманим співробітником у різних компаніях, у тому числі у сфері б’юті-індустрії. Там я звернула увагу на апарати для корекції та естетики тіла. Але в Україні вони були надто дорогими та доступними лише VIP-салонам. Тоді народилася ідея зробити продукт, який буде якісним, але бюджетним. Тобто створити своє виробництво апаратів, які не поступаються закордонним аналогам за якістю, але є доступними за ціною (що автоматично означає зниження вартості самої процедури). Ось так і з’явилася компанія CorpFit, яка виготовляє апарати для естетики тіла. І один із них — аналог LPG-масажу.

Якими були ваші перші кроки?

У нас було два варіанти: імпортувати з-за кордону товари іноземних виробників (з Німеччини, Китаю тощо) або спробувати організувати власне виробництво. Я почала вивчати ринок; дивитися, які апарати, яка їхня окупність, скільки коштує обслуговування. Виявилося багато складнощів: тривалий термін транспортування, обмежені можливості у питаннях удосконалення обладнання, величезна кінцева ціна

Звісно, я обрала другий варіант. Але відразу ж виникла перша проблема — відсутність технічної освіти та знань у галузі масажу. Тому я застосувала свої організаційні здібності: знайшла техніків, електронників. Та найголовніше — разом із фахівцями з Інституту масажу та косметології ми створили ефективну авторську методику. Це був справді непростий шлях довжиною в 1,5 роки — від громіздкого монстра, що гуде, до ідеального продукту!

Іншими словами, ви отримали унікальне підприємство, продукція якого користується попитом на ринку. Що було далі?

А далі зрозуміли, що для ідеального ефекту схуднення має працювати «пазл» із чотирьох складових: спорту, харчування, масажу та косметики для догляду. На харчування та фізичні навантаження клієнта ми практично не можемо вплинути. Тобто у нас є масаж, а ще потрібна косметика. Звернулися до фахівців із 30-річним стажем у цій галузі, які допомогли створити натуральну та, головне, ефективну антицелюлітну косметику. Так ми здобули повний антицелюлітний комплекс. Спочатку ми відкривали свої студії у себе в регіоні, щоб показати прибутковість даного сегменту ринку. Далі власники діючих салонів, щоб розширити спектр послуг, почали купувати наші апарати та косметику.

Тобто вам вдалося створити повноцінну мережу, яка базується на наявності власного виробництва. Як народилася думка про те, щоб продавати її як готове бізнес-рішення?

До нас звернулася наша знайома, яка хотіла відкрити свою моностудію з корекції фігури, але не знала, з чого почати. Адже в нашій країні багато людей, які хотіли б отримувати підтримку як на старті, так і за подальшого ведення бізнесу. Так і виникла ідея створення послуги «бізнес під ключ».

Що ви маєте на увазі під «бізнесом під ключ»? Які опції передбачає ця послуга?

Насправді абсолютно весь спектр наявних знань та напрацювань — від пошуку приміщення до маркетингу. Це перелік необхідного обладнання та рекомендації щодо закупівлі, інформація про специфіку інтер’єру, чек-лист при прийомі на роботу персоналу, налаштування таргетованої реклами тощо. Також ми пропонуємо використовувати наш єдиний по Україні кол-центр, який веде запис клієнтів у єдиній CRM-системі та консультує за процедурами, таким чином заощаджуючи час майстра.

У такій ситуації не простіше було б пропонувати не «бізнес під ключ», а повноцінну франшизу?

Такий варіант підійде не всім, оскільки при покупці нашої франшизи франчайзі повинен чітко дотримуватися наших стандартів роботи від місця розташування студії до кольору масажної кушетки. Оптимальним для студій та салонів все ж є співпраця у форматі «бізнес під ключ».

Бесіду вела Олена Сукачова
Photo: @OlgaChermyanina

Instagram: @annabelavceva
www.corpfit.com.ua
тел. +38 (095) 061-01-92
corpfit@ukr.net