Ірина Молочна: піти в он-лайн та змінити своє життя

Освітня платформа «Secret Room» — це команда експертів, які не просто навчають студентів, а й дають можливість по-справжньому змінити своє життя. Їхні курси дозволяють масштабувати малий бізнес, пізнати психологію продажів, керувати командами, навчитися цінувати власний професіоналізм тощо. Про те, як це працює, ми поговорили з Іриною Молочною, акціонером компанії, спікером, експертом у просуванні в Instagram через особистий бренд та контент-стратегію, учасником проєкту «Лідери України» у номінації «Трансформація року — 2021»

Ірино, якою є ваша технологія навчання? Який секрет дозволяє випускати успішних студентів?

Секретів немає. Ми даємо не тільки й не стільки знання, як практичний досвід для отримання результату в будь-якій сфері життя. Студенти працюють із кваліфікованими експертами, які діляться власними кейсами. Потім ці знання під їхнім керівництвом впроваджуються в життя. Спільними зусиллями розробляється стратегія задля досягнення мети. А актуальні робочі інструменти дають змогу її реалізувати. Наприклад, наші флагманські продукти навчають людей організувати свій бізнес на базі Instagram. Від запуску акаунта до його монетизації, від пошуку клієнтів до створення чат-ботів.

Припустимо, людина вирішила перевести свою діяльність в Інтернет та почати заробляти он-лайн. Які її дії? Чи можете описати покрокову інструкцію?

Крок перший і, мабуть, найважливіший — мати бажання та чітку ціль це бажання реалізувати. Потім слід пройти навчання. Пропозицій на ринку достатньо, але якісних та гідних не так вже й багато. Я б рекомендувала шукати ті, в яких є реальні відгуки та конкретні кейси: історії людей, яким навчання справді допомогло змінити своє життя. Як спікер освітніх програм, курсів та марафонів, я пишаюся нашою командою. Тут кожен є фахівцем у вузькій сфері. І разом ми даємо нашим студентам цілу систему покрокових цільових дій та стратегію розвитку акаунта, приміром, в Instagram. З готовими шаблонами, безкоштовними віджетами та безліччю інших рішень. Як у притчі: даємо не рибу, а вудку, щоб її виловити.

Скільки часу це може забрати?

Трансформація займає шість тижнів. Це з моменту запуску акаунта до моменту отримання перших результатів. Звичайно, багато залежить від студента — його вмотивованості, бажань, цілей, дисциплінованості у виконанні практичних завдань. У когось виходить швидше, у когось повільніше. Але загалом два місяці більш ніж достатньо для того, щоб побачити віддачу.

Тобто ваш студент отримує все необхідне для того, щоб повністю переформатувати свою справу, те, чим він заробляє на життя. Це так?

Навіть більше. Наші освітні тренінги, марафони, мінікурси, онлайн-спринти допомагають не лише переглянути напрямки та формати ведення бізнесу. Вони реально змінюють життя. Адже якщо людина все життя була найманим співробітником, то перехід до он-лайну означає перехід до праці «на себе», а не на «чужого дядька». У неї змінюється мислення. А слідом і ставлення не тільки до роботи, але й до багатьох життєвих ситуацій.

Ваші студенти — хто вони?

Наші флагманські програми дозволяють людині зі старту перейти до он-лайну. Працювати через Instagram, запрошувати партнерів, продавати свій продукт. Тому студенти найрізноманітніші. Наприклад, представники мережевих компаній, яким навчання допомагає просувати свої товари. Або експерти (від психологів до спеціалістів з хендмейду), які таким чином рекламують свої послуги. Окрема категорія — підприємці, які бажають масштабувати свій бізнес. Є серед студентів лідери, які вже досягли успіху, але «уперлися в стелю». Їм наші програми дозволяють рухатись далі.

Які ваші найближчі плани? Чи розширюватиметься спектр курсів «Secret Room»?

Звичайно. Список постійно поповнюється. У планах — тренінги з езотерики, нумерології, астрології, психології продажів, психології ведення бізнесу, психології стосунків. Все це планується зробити цього року. З найближчих програм — тренінги з правильного харчування та фітнесу для людей старше 45 років. Чому? Тому що змінити своє життя можна у будь-якому віці. У нас в команді є люди вікових категорій від 30+ до 70+. Це справжня спільнота. Важливо мати довкола себе позитивне оточення, однодумців, які перебувають на одній хвилі. І ми даємо таке оточення. Кожен може відчути себе більш затребуваним, впевненішим. Наш девіз: «Коли щось не подобається — міняй своє життя, а якщо тебе все влаштовує — залишайся там, де ти є». І тому з нами завжди розвиток та особистісне зростання: коучі та тренери, техніки та вправи, психологія та фінансові відносини. Ми маємо освітні продукти для практично всіх сфер життя, а також можливості донести ці продукти в максимально доступній та ефективній формі.

Бесіду вела Олена Сукачова

@iramolochnaya
www.facebook.com/irina.molochna
Телеграм-канал: @molochnayabiz