Катерина Литвинова: Енергія. Усвідомлення. Перезавантаження

Як часто вам доводиться чути міф про те, що жінка може реалізуватися або в бізнесі, або в особистому житті? І при цьому все одно бути нещасною через невдачі на професійній ниві чи у сімейному житті? Викиньте це сміття з голови. Саме стереотипи та роздуми у форматі «або — або» перекривають канали нашої енергії. Очистити їх та прийти до гармонії із самою собою дозволяють унікальні ретрити Катери — ни Литвинової. Секрети їх проведення вона відкриває лише для наших читачок

Щоб стати успішним коучем в ОАЕ, сама Катерина пройшла складний та тернистий шлях. На ньому були сумніви та розчарування, зради та несправедливість. Але вона вистояла. А свій досвід трансформувала у досить незвичайну професію. Як фахівець з дизайну людини, вона не лише працює із запитами творчої та фінансової реалізації у бізнесі, а й допомагає людям побудувати якісні партнерські відносини у командах. Спільно зі своїми однодумцями, що спеціалізуються на найрізноманітніших напрямках коучингу, Катерина організувала серію ретритів у Дубаї, які дають кожній можливість зростати в бізнесі у згоді зі своєю жіночою природою і при цьому залишатися у стані легкості та радості.

Найближчі ретрити — це знання про свої сильні сторони, опора у прийнятті рішень, особистий алгоритм руху до цілей та розкриття раніше невідомих самій собі талантів. Фактично це програма для тих, хто хоче успіху, щастя, любові, а також для тих, хто має все перераховане, але бажає більшого.

Традиційно ретрит містить в собі теорію, практику і, звичайно, релакс. Спочатку на тренінгу учасниці проходять основи дизайну людини, нумерологію, лекції (техніки) емоційної свідомості, секрети фінансового зростання. Потім на практиці застосовують нові знання у нетворкінгу з бізнес-леді із багатьох країн світу, що, безумовно, означає можливість знайти партнерів і масштабувати свою справу. Вінчає курс розважальна програма з екскурсіями по місту (по казковому Дубаю, відвідування EXPO 2020) та вечерею в пустелі з медитацією та національними танцями.

«Ми чітко знаємо, на які результати можуть очікувати учасниці, оскільки вже неодноразово бачили їх на реальних прикладах. Це зміна роботи, переїзд в інше місто, створення нового бізнесу… У всіх налагоджуються стосунки з партнерами, з’являється енергія, здійснюються мрії. Адже учасниці набувають впевненості у своїх силах та отримують інструменти для руху вперед», — розповідає Катерина Литвинова.

Підготувала Олена Сукачова

Instagram: @katerinalitcoach
WhatsApp: +971 55-955-09-18
taplink.cc/katerina_coach_hd