Лілія Гайова: допомога всесвіту у твій день народження

Людям властиво вірити у магію дат. Всі ми чекаємо на пригоди та подарунки долі у новорічну ніч, у дні повторюваних чисел і, звичайно, на власні іменини. Щоправда, з останніми не все так просто. Адже календарний день народження не завжди збігається із астрономічним. І про те, як правильно зустрічати свій Соляр, нам розповіла Лілія Гайова, фундатор Школи адекватної астрології

Соляр — це момент, коли Сонце і Земля розташовані відносно один одного точно так, як і в мить вашої появи на світ. Іноді він припадає безпосередньо на календарний день народження. Частіше — відрізняється, але не більше ніж на добу в той чи інший бік. Для будь-якої людини це найпотужніший час року, здатний якісно перезапустити життя в новому циклі. Грамотний астролог допоможе розрахувати настання Соляра. Лілія Гайова пропонує кожному зробити це самостійно, скориставшись простим та безкоштовним уроком у своєму Instagram.

Щоб правильно зустріти Соляр, до нього потрібно підготуватися. Як правило, напередодні людина відчуває занепад сил. І це нормально. Настає оптимальний час для очищення, позбавлення образ, для подяки за все хороше, що трапилося минулого року.

Безпосередньо у момент наступу Соляра необхідно загадати бажання для себе. Причому не просто подумати, а зробити дію: проговорити, написати. «У день Соляра намагаємося побачити та привітати Сонце. Саме воно заводить на вашому енергетичному годиннику стрілку нових подій», — підкреслює Лілія Гайова. Можна балувати себе, адже це справжнє свято. Гарно вбратися, порадіти подарункам, похвалити за успіхи та обміркувати плани на майбутнє.

Важливе значення мають і перші 12 днів після Соляра. Є ціла низка рекомендацій, що дозволяє провести їх з максимальною віддачею. Так, перший день має бути активним. Другий — орієнтованим на матеріальні блага. Третій день варто присвятити спілкуванню, а четвертий — сім’ї. П’яту добу краще віддати під веселість, шосту під роботу, сьому — під час зі своїм партнером. Через тиждень треба влаштувати собі невелику кризу, потім узятись за навчання новому. Десятий день — це складання планів та формування цілей, одинадцятий — спілкування з друзями, а дванадцятий — усамітнення.

Звичайно, всі перелічені поради є спрощеним баченням того, як оптимально зустрічати Соляр. Для детального оповідання не вистачило б кількох десятків сторінок. Благо Лілія Гайова та її уроки завжди доступні для людей, які бажають отримати нові знання та торкнутися адекватної астрології.

Один урок ви можете отримати у подарунок!

Підготувала Олена Сукачова

Instagram: @ty_prosto_cosmos_