Марина Стельмах: життя після казки

Коли дівчатка дорослішають, майже всі мріють про чарівного принца та щасливу родину. І коли казка здійснюється, постає нове питання: «А що далі?» Наша героїня — Марина Стельмах — здійснила дві казки в одному житті: щасливу родину і успішну кар’єру

Марина Стельмах:

Це буде казка про Попелюшку, але дещо інакше. У дитинстві я мріяла про прекрасного принца. Про велике кохання. Про пишне весілля. Заміж я вийшла юною 16-річною дівчиною, по вуха закоханою в свого обранця. З головою поринула в сімейне життя. Мені так хотілося стати для улюбленого ідеальною дружиною. Чоловік забезпечував сім’ю, а я з усіх сил намагалася оточити його своєю турботою, своїм теплом, своєю ніжністю. Зараз навіть не віриться, що це я тричі на день натирала до блиску підлоги, готувала на вечерю ситний тартіфлет з сиром і беконом, а постільну білизну в шафі перекладала лавандовим саше. Чоловік дуже хотів сина, а я марила про доньку. Тому у нас двоє діток: хлопчик і дівчинка. Будучи в декреті, закінчила факультет банківської справи Київського економічного університету. Ось воно — ідеальне життя, про яке я завжди мріяла. Але щось було не так. Я не відчувала себе повноцінною. В якийсь момент я повністю втратила смак до життя. Рутина повсякденності поглинула мене, не залишаючи місця для радості. Мені не вистачало самої себе. Розвитку. Простору. Більше обмежувати себе турботою про сім’ю я не могла. Я потребувала постійного спілкування в шаленому ритмі життя, в досягненні амбітних цілей. І я прийняла рішення — відкрити свою справу, стати майстром з депіляції. Це було зовсім не легко, тому що моя родина була не в захваті від нововведень. Я багато вчилася у професіоналів своєї справи, пройшла не один курс, майстер-клас, прослухала безліч лекцій і прочитала багато інформації про те, що я буду робити.

Перших клієнток я приймала вдома, намагалась перетворити кімнату в робочий кабінет. Клієнтська база росла, і тоді я змогла дозволити собі відкрити невеликий, але свій власний кабінет: «Кабінет краси Марини Стельмах». Коли я повністю оволоділа цим мистецтвом і побачила, наскільки я полегшую жінкам життя, даруючи не тільки гладку шкіру, але і впевненість в собі, я пішла вчитися на викладача з найсолодшої депіляції — шугарінгу. З часом почала активно навчати дівчат, ділитися своїм знанням. Коли настав ще перший локдаун, я не могла просто сидіти склавши руки і написала свою методичку для навчання шугарінгу. Як тільки з’явилася можливість розвиватися далі, я пройшла курс лазерної епіляції. Спочатку брала апарат в оренду, а вже з часом придбала свій власний. На сьогоднішній день моя справа розвивається дуже потужно. Своїм прикладом я хочу сказати усім дівчатам: повноцінне життя — це тоді, коли ми постійно реалізуємо себе в усіх цікавих нам сферах. Буду рада бачити вас на своїх особистих сторінках в соціальних мережах і відповісти на ваші питання.

Підготувала Олена Сукачьова

Instagram: ms_depilation
Facebook: marina.alexeenko
ms-depilation.kiev.ua
Viber, Telegram: +38 (099) 646-98-02