Наталія Корніцова: коли нерухомусть підібрана з розумом

Можна навчитися плавати, використовуючи ролики з Інтернету. Але без тренера це буде довгий шлях помилок. Можна спробувати захистити себе у суді, обклавшись томами законодавчих актів. Але без досвідченого адвоката результат буде плачевним. Можна відкрити нову країну, використовуючи путівник. Але без гіда буде складно отримати справжнє задоволення від подорожі. Провідник потрібен у будь-якій справі, у будь-якій галузі, на будь-якому ринку. І якщо ми говоримо про якісну нерухомість в Одесі, то найкращим провідником буде АН «НАТІ». Його засновник — Наталія Корніцова — розповіла нашим журналістам, як Агентство стало лідером свого сегменту

Як відомо, Одеса активно «будується». Постійно виникають нові комплекси. До того ж ринок вторинної нерухомості досить великий. Не загубитися у цьому різноманітті допоможе АН «НАТІ». Його експерти займаються підбором нерухомості в сегменті business premium та deluxe, а також спеціалізуються на продажі, купівлі, оренді об’єктів у оптимальні для клієнта терміни.

Команда представлена справжніми професіоналами з великим досвідом, власними інтелектуальними розробками та прогресивними бізнес-моделями. Клієнту не по тріб — но вивчати принципи ринку, аналізувати попит та пропозицію чи досліджувати об’єкти. В Агентстві завжди готові розповісти про те, як безпомилково вибрати забудовника, на який комплекс звернути увагу, якими акціями та бонусами скористатися.

«Співробітники АН «НАТІ» завжди перебувають у процесі розвитку. Найоб’єктивніші знання про об’єкти дає, звісно, практика. Ми часто проводимо навчання у різних ЖК. А також щодня вивчаємо ринок. Адже він постійно зростає, і кількість інформації збільшується. Ми повинні бути підготовленими, знати всі нюанси і давати відповіді навіть на найкаверзніші питання», — ділиться Наталія Корніцова.

Такий підхід дозволяє вибудувати стратегію, де головними є інтереси клієнта. Унікальні алгоритми та великий досвід роботи дозволяють отримати результат, що навіть перевищує очікування людини, яка звернулася до АН «НАТІ». Чесність, професіоналізм, повний юридичний супровід усіх операцій — це не весь перелік переваг Агентства. Адже тут готові займатися конкретним об’єктом після угоди. Наприклад, керувати ним, зберігаючи капіталізацію. Або здійснювати постійний моніторинг ринку для пошуку вдалого часу продажу. Ці та багато інших кваліфікованих послуг і роблять АН «НАТІ» справжнім персональним провідником на ринку нерухомості в Одесі.

Підготувала Олена Сукачова

АН «НАТІ»
Одеса, вул. Мала Арнаутська, 12
тел. +38 (073) 418 22 63
nkkornitsova@gmail.com