Яна Дудаш: лікування за допомогою массажу

Масаж може стати відмінним помічником у різних ситуаціях. Коли і як його варто застосовувати, сьогодні поговоримо з реабілітологом Яною Дудаш

Яно, багато видів масажу існує?

Так, основні види масажу: реабілітаційний, оздоровчий, релаксуючий, спортивний, корекція фігури, антицелюлітний, масаж обличчя, стоун-масаж із застосуванням каміння, аромамасаж та лімфодренажний. Я проводжу реабілітацію після травм, переломів. Працюю з деформаціями хребта, остеохондрозом, застоями лімфи, спазмами, защемленнями. Допомагаю швидше відновлюватися після інсульту. Також працюю з новонародженими — з дисплазією, кривошиєю, порушенням кровообігу, атонією м’язів, гіпертонусом, порушенням постави, ДЦП.

Які проблеми можна вирішити за допомогою масажу?

Клієнти приходять із різними проблемами, такими як порушення постави, головний біль, оніміння рук, безсоння, дратівливість, реабілітаційні травми, переломи. Пацієнти виходять від мене задоволені. Після масажу покращується настрій та загальне самопочуття, нормалізується тиск та з’являється легкість у всьому тілі.

Один із найчастіших запитів — виправити поставу. Це можна зробити за допомогою спеціального масажу або ж підібраного комплексу вправ. Ще краще звернутися з раннім сколіозом у дитячому віці. Ми робитимемо масаж із вправами раз на три місяці. Масаж дозволяє спині випростатися. Поліпшується кровообіг, зникає біль та відчуття втоми в спині. Для корекції фігури потрібно пройти 10-15 сеансів масажу. Це залежить від стадії целюліту та кількості ваги, до якої хоче прийти пацієнтка. Я рекомендую після пройденого курсу масажу приходити на підтримуючі сеанси хоча б один раз на тиждень.

Бесіду вела Олена Сукачова

тел.: +38 (097) 915-11-55, +38 (098) 657-50-05
Instagram: @Yana Dudash, @energylive1