Там, де здійснюються мрії!

Ukrainian Fashion Kids

Ukrainian Fashion Kids — це великий runway у світ моди. Фестиваль був заснований у 2016 році. Він дає можливість юним моделям підкорити подіум у колекціях відомих брендів, а починаючим дизайнерам отримати оцінку і поради від профе сіоналів. В програмі фестивалю проходить: Всеукраїнський конкурс «Міні Топ-Модель України», Всеукраїнський конкурс «Юний дизайнер України» та конкурс театрів мод. З 2020 року впроваджено міжнародний напрямок European Fashion Kids. Переможці представляють Україну на Міжнарод ному фестивалі World Fashion Kids в Італії.

World Fashion Kids

World Fashion Kids — міжнародний дитячий фестиваль юних моделей, дизайнерів та модельних студій, який проходить в Італії. Фестиваль був започаткований у 2017 році. Кожного разу це грандіозне фешен-шоу з професійною сценою, подіумом, звуковим і світовим обладнанням. Фестиваль дає можливість для юних моделей стати обличчям ТМ, а також представляти колекції провідних італійських і світових модних брендів на міжнародному подіумі. Для партнерів участь у фестивалі — це шанс заявити про свою компанію та представити нові колекції одягу, взуття та аксесуарів.

«Мiнi Мic & Мiстер України»

«Мiнi Мic & Мiстер України» — національний дитячий фестиваль моди i таланту, який був заснований у 1998 році. Щороку цей захід збирає талановитих дітей з усіх регіонів країни, переможників та призерів регіональних фестивалів. Починаючи з 2017 року оргкомітет Фестивалю впровадив соціальний проект «Щоденник добрих справ» з метою розвитку соціальної відповідальності та милосердя у дітей. Одним з важливих етапів Фестивалю також є шоу талантів та дефіле моделей, під час якого учасники демонструють свої вміння та досягнення. Переможці представляють Україну на Міжнародному фестивалі Little Miss & Little Mister United World.

Little Miss & Little Mister United World — міжнародний дитячий фестиваль, який бере свій початок з 2000 року. Делегати-учасники з усього світу збираються щорічно на Фестиваль, щоб зміцнити дружні зв’язки між своїми країнами, познайомитися з культурною спадщиною світу, показати свої таланти і об’єднати сили в прагненні зробити світ кращим, чистішим і добрішим. Міжнародний фестиваль дає кожному учаснику унікальний досвід і впевненість у своїх силах. Переможці Фестивалю різних років стають «Дітьми року» в своїх країнах, беруть участь у культурному житті своєї країни. Фестиваль подорожує по різних країнах, знаходячи все більшу попу лярність, за період з 2000 року його відвідали учасники з 65 країн світу.

MRS. Ukraine World проходить під егідою Між народного конкурсу MRS. World. Парад успіху і краси MRS. Ukraine World — це інтерактивний форум для українських респектабельних жінок, які встигли досягти успіхів у бізнесі, науці чи мистецтві. Жінок, які завоювали визнання і можуть поділитися своїми досягненнями. Почина ючи з 1996 року переможниці від України беруть участь у щорічному світовому конкурсі краси МRS. World.

«Королева України». Протягом 12 років Національний телепроект «Королева України» підкорює світові подіуми і є головною культурною подією в Україні. У всіх регіонах країни проходять кастинги, і кращі представниці з модельними параметрами, особистісними якостями і досягненнями виходять в національний фінал «Королеви України». «Королева України» є офіційним представником міжнародних форумів: Miss Model of the World, Miss Global, Miss Grand International, Miss Planet. Переможниці «Королеви України» входять в топ-10 найкрасивіших дівчат світу на міжнародних конкурсах краси.

НАЦІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ DIVA FASHION GROUP
Київ, вул. Предславинська, 28, офіс 206

тел. +38 (099) 155-99-91 (Viber, Telegram)
minimissukraine.office@gmail.com · queenukraine@gmail.com mrsworld.ukraine@gmail.com