Юлія Рубан: «Перукарська справа – це велике мистецтво»

«Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя, бо це прекрасне випрямляє її душу. Мистецтво — посередник того, що неможливо висловити».

Й. В. Ґете

Юлія Рубан:

Мистецтво супроводжувало мене протягом усього життя…

Свого часу я закінчила Полтавську дитячу художню школу, а також неодноразово брала участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах

Захоплююся олійним живописом, пастеллю, аквареллю, графікою. У свій час на мене мали вплив графічні роботи Т. Г. Шевченка. Коли я побачила наживо творіння видатного майстра, мені дуже хотілося навчитися так малювати. Я почала відточувати свою майстерність. Так з’явилася серія графічних робіт.

Стати професійним художником завжди було моєю заповітною мрією. Відтак я готувалась до вступу в Полтавський будівельний університет на факультет образотворчого мистецтва. Та водночас за один вечір моє життя зазнало кардинальних змін, адже батьки підказали мені, що краще дещо змінити пріоритети та йти навчатись на дизайнера зачіски. Саме тому я закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «магістр дизайну».

Вважаю, що здобуті раніше у художній школі знання кожного дня допомагають мені виконувати мою основну роботу, а саме створювати і бачити красу зачіски крізь призму перукарської майстерності. Для мене перукарська справа — це велике мистецтво, яке поєднує у собі інші види мистецтва: і живопис, і малюнок, і скульптуру. Тільки я створюю свій витвір мистецтва на людині.

Кожен мій день — це знайомство і спілкування з різними людьми за характером, цікавими життєвими історіями, під час яких я багато аналізую і вчуся. А можливо, хтось вчиться у мене, і цим ми цікаві один одному. І так проживаю частину життя з кожною людиною, яка до мене приходить

Я б хотіла змінити цей світ на краще, тому створюю образи людей. Від цього змінюється їхній настрій, з’являється впевненість у собі, що підштовхує, можливо, робити гарні, великі справи для інших.

Юлія Рубан
тел. +38 (096) 558-93-36
Instagram: @yuliyaruban2019

Команда проєкту «Мои Талантливые Друзья» (#проектмоиталантливыедрузья)
Фотограф: @lanalaluce
Стиліст і художник: @yuliyaruban2019
Флорист: @laliaflower