Валентина Дибкова. Модні аксесуари літо 2021: від хустинок до тюрбанів

З приходом літа одягу на тілі стає все менше, тому більше уваги приділяється деталям, наприклад аксесуарам. Спільно з українським брендом аксесуарів My Scarf та його власницею Оксаною Бобров ською ми підготували добірку трендових прикрас для літнього сезону

Шовкова хустинка. Стильний жіночний аксесуар. Якісна шовкова хустинка — це вигідна інвестиція у гардероб, адже вона слугуватиме вам точно не один сезон. Як носити хустинку по-модному? Все просто: потрібно пов’язати її як бандану або у стилі бабусі (babushka style). На фото хустинка «Фруктовий рай» з нової преміумколекції бренду My Scarf, прикрашена кораловим камінням і фурнітурою у кольорі срібло.

Твіллі. Ідеальний аксесуар для тих, у кого довге волосся. Він не тільки актуальний, але і зручний. Дизайнери пропонують вплітати твіллі в коси, прикрашати ним хвости і пучки. До речі, цей аксесуар доволі універсальний. Твіллі можна прикрасити не лише зачіску, але і сумку, наприклад.

Широкі обідки. Так, обідки актуальні вже не одне десятиліття, але у 2021 році вони заслуговують на додаткову увагу, особливо після показу Prada. Оксамитовий широкий обідок у ніжно-рожевому кольорі, прикрашений ланцюжками, чудово доповнить романтичний образ для побачення. Модель обідка, що виконана з матеріалу під денім, ідеально пасуватиме до повсякденних образів (джинси, футболка, кеди). Матеріал, колір, принт і деталі насправді не грають особливої ролі, головне — ширина: чим ширший обідок — тим краще.

Тюрбани. Аксесуар зі східною душею — тюрбан — заволодів серцями дизайнерів ще в 1970-х. І навіть через десятки років журнал Vogue неодноразово використовував цей аксесуар для моделей на обкладинках. А будинки моди включали його в колекції от-кутюр. Мабуть, це і переконало багатьох іменитих дизайнерів знову повернутися до дещо забутого, але, як і раніше, креативного і яскравого аксесуару. Цим літом тюрбани на піку популярності, тож обирайте собі до вподоби і будьте стильною щодня!

Всі колекції бренду My Scarf можна переглянути
і придбати на сайті Myscarf.com.ua або на сторінках
Instagram: @myscarf_craft
Facebook: Myscarf18