Міжнародний ліцей ім. Сальвадора Далі. Садочок-школа-ліцей

Уявіть собі навчання нашої мрії, зорієнтоване на мови, математику, інженерію, комп’ютерну графіку, мистецтво! Альтернативний освітній простір для реалізації усіх творчих задумів та проєктів. Місце, де розвиток та навчання не обмежуються лише сухими шкільними предметами, після відвідування яких вже не залишається сил та часу на творчі пошуки. Ми знайшли такий заклад і маємо щастя поділитися досвідом

Викладачі Міжнародного ліцею ім. Сальвадора Далі знають, як розкрити творчий потенціал вашої дитини через комплексний та сучасний підхід до освіти, де діти опановують знання та практичні навички у комфортному для себе темпі. Школі передує садочок — підготовчий рівень. Діти 5-7 років заглиблюються у навчання легко, через творчість та прикладну діяльність вони опановують математику та мови, комп’ютерну грамотність та технології. Поряд з важливими для подальшого розвитку навичками в дитини формується впевненість у власних силах, переконання, що її ідеї важливі та цінні для оточуючих. Поєднання потужної навчальної структури з чутливим ставленням до дітей, до їх креативу та бажань готує малюків до школи без зайвого стресу та перенавантаження.

Тактильні та просторові знання діти отримують через екологічну програму, що пройшла сертифікацію ЮНЕСКО. Екологічна програма ЮНЕСКО по збереженню довкілля, спостереження за розвитком навколишнього світу відбувається в еколабораторіях:

 • еколабораторія вирощування та спостереження зарос линами «Виростайка»;
 • лабораторія-екокухня «Смачняшка» (гігієна споживання та приготування корисної їжі). Наше ноу-хау: дітки навчають батьків готувати та вживати корисну їжу у формі командної гри;
 • еколабораторія «Компостик» (програма навчить малюків розуміти маркування на пакуванні, сортувати та утилізувати відходи споживання людини).

Мистецтво для малечі — найперший шлях до пізнання свого внутрішнього світу. Фантазувати значно цікавіше, відчуваючи, як у руках оживає глина, перетворюючись на казкових створінь, а казкарство розкриває безмежний простір для уяви та розповідей. Навчальні програми не відірвані одна від одної та з легкістю інтегруються між собою. Тому в дітей виникають асоціації та розуміння, як тісно творчість переплітається з життям. Далі — це заклад, де діти дійсно отримують задоволення від навчання та з нетерпінням чекають понеділка, щоб знову піти до ліцею.

Пріоритетним напрямком поряд з навчанням та розвитком є оздоровча програма для учнів. Особливої уваги заслуговують: сенсорно-сольова кімната з піщано-гальковою підлогою, що вирішує проблеми профілактики плоскостопу, та релаксотерапія. Кисневі пінки в поєднанні з сенсорно-сольовою кімнатою виконують профілактику хвороб дихальних шляхів. А для правильного розвитку рухового апарату та гнучкості Далі проводить бейбі-йогу та пілатес двічі на тиждень.

Початкова шкільна підготовка для 1-4-х класів здійснюється за програмами НУШ (Нової Української Школи), але не обмежується цим. Розширене комплексне навчання відбувається за кількома спрямуваннями, а саме:

 • мовним (англійська, французька, китайська), а викладачі — запрошені Native Speaker (носії мови);
 • математично-інженерним (робототехніка, лего-конструювання, шахи, механіка, кодінг);
 • комп’ютерно-анімаційним;
 • мистецьким (образотворче, музичне, театральне, прикладне).

Середня школа дозволяє спробувати ліцеїстам різні професії, відчути себе в ролі розробника комп’ютерних ігор, дизайнера, кодера, мультиплікатора, інженера, архітектора, конструктора, стиліста-модельєра та зрозуміти, до чого більше лежить душа. Для ліцеїстів 5-9-х класів, окрім ґрунтовної шкільної програми, відкривається великий вибір майстерень та наукових лабораторій за їх смаком:

 • лабораторія інноваційних комп’ютерних технологій (3D, VR, кодінг);
 • лабораторія дизайну (2D- та 3D-графіка, анімація, дизайн середовища, промисловий дизайн, дизайн одягу);
 • діджитал-живопис та малюнок (розробка кейсів, імітаційна професійна діяльність);
 • образотворча майстерня (пленери, академічний малюнок, живопис, композиція, декоративно-прикладне мистецтво);
 • естампна майстерня (лінографюра, офорт, художня графіка);
 • майстерня з різьблення (карвінг, різьблення по дереву);
 • майстерня креативу (міксед-медіа, стріт-арт, інсталяції);
 • вітражна майстерня (лемповорк, вітраж, мозаїка);
 • скульптурна майстерня (гончарство, скульптура, барельєф);
 • театральна майстерня (режисура, сценічне мовлення, театральна постановка, стендап);
 • власна відеостудія (відеоблогінг, репортажі, інтерв’ю);
 • музична студія (співи, вокал, гра на музичних інструментах);
 • танцювальна студія (хореографія, танці);
 • клуб фізичного розвитку (йога, пілатес, аеробіка, гімнастика).

У Далі надають перевагу інноваціям в освіті та технологічній сфері. Тому залучають ліцеїстів до освоєння знань про краудфандингові платформи, розробки власного криптоарту, створення застосунків, комп’ютерних та мобільних ігор. Концепції втілюються у життя через співпрацю ліцею із роботодавцями, видавництвами, блокчейн-платформами, дизайн-бюро та виробництвами. Ще навчаючись, ліцеїсти мають змогу реалізовувати і продавати свої роботи або ідеї (концепти) і разом з оцінками отримувати матеріальний стимул за курсові та самостійні роботи.

Шкільне життя не обмежується стінами закладу — учні та ліцеїсти, об’єднані в студентську лігу Далі, організовують та проводять фестивалі, покази, виставки та екскурсії, багато подорожують, і не тільки Україною. Приймають участь у міжнародних програмах, конкурсах та грантах, виборюють переможні місця.

Ліцей Далі є членом МАН України та експериментальним майданчиком Академії педагогічних наук України з 1998 року. Діти активно беруть участь в усіх наукових розробках та платформах, випускають власний науковий журнал (акредитований МОН) та носять гордий статус юних науковців-розробників.

Далі — це заклад вибухового поєднання інновацій та мистецтва у всіх його проявах, математики та винаходів, комп’ютерних технологій та інженерії, іноземних мов та гри, театру та телебачення!

Підготувала Лора Чабак

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2021
Садочок (вік 5+)
попередній запис/консультації: тел. +38 (067) 797-21-72
Початкова школа ім. Сальвадора Далі (1-4 класи, вік 6+)
попередній запис/консультації: тел. +38 (067) 797-21-72
Ліцей ім. Сальвадора Далі (5-9 класи)
тел.: +38 (067) 797-21-72, +38 (063) 659-05-68
Коледж ім. Сальвадора Далі
(10-12 класи, фаховий молодший бакалавр)
тел.: +38 (067) 797-21-72, +38 (063) 659-05-68
Академія ім. Сальвадора Далі
бакалавріат — тел. +38 (067) 797-21-72
магістратура — тел. +38 (096) 271-35-05


mixmd.edu.ua