Натхненна творчістю ZIVERT: нове ім’я українського шоу-бізнесу — YATSUTA

New Name в шоу-бізнесі, багатогранна та романтична співачка YATSUTA представила дебютний альбом — «Пьяный локон». Нове віяння, романтизм і справжнісінька палітра емоцій ховаються за YATSUTA. В альбом увійшли легкі за звучанням і в той самий час сильні за змістом треки: «Пьяный локон», «Пожары», «Метро», «Манжеты», «Белый сарафан».

«Альбом «Пьяный локон» — це відображення моменту тут і зараз, божевільної пристрасті, емоцій, які проживаються в дану секунду. Максимальне занурення у почуття один до одного. Немає ніяких заборон, є тільки кайф від моменту тут і зараз. На сьогоднішній день всі проживають яскраве, цікаве та активне життя з якимись своїми проблемами. Але при цьому всім хочеться відчувати себе… Цей альбом про відчуття кайфу один від одного», — розповідає YATSUTA.

Чому «Пьяный локон»?

«Ти п’янієш від людини, стаєш нетверезим у своїх діях і сприйнятті світу. Це стан, коли двоє закоханих сидять один навпроти одного і чоловік накручує на свої пальці волосся своєї жінки. Як на мене, дівчина робить кудрі, коли хочеться здаватися легкою, повітряною. Локони дають старт новим відносинам», — ділиться YATSUTA.

У мережі вже подейкують про схожість YATSUTA і Zivert у музичному сенсі, а сама співачка не виключає такого порівняння, оскільки вона натхненна творчістю Zivert.

Альбом доступний на всіх музичних платформах і на офіційному YouTube-каналі співачки