Презентація «The Pink guide»: француженка Мод Жозеф розповіла про 140 найкращих ресторанів Києва та Одеси

У Києві презентували незалежний гід «Best Restaurants Kyiv & Odessa». Fourth Edition, у якому зібрані 140 кращих закладів Києва та Одеси. Це вже 4-те видання із серії ресторанних гідів «The Pink guide» від Мод Жозеф

Француженка Мод Жозеф живе у Києві останні 8 років, працює директоркою Франкоукраїнської торгово-промислової палати та організовує конкурс підприємниць «Створено жінками». Її хобі — гастрономія. Мод вивчає зв’язок між культурою і кухнею України та Франції. Вона вважає гастрономію чудовою можливістю відкрити для себе місто. Тому француженка почала збирати «кулінарні» визначні пам’ятки, які допоможуть місцевим жителям, емігрантам та туристам-гурманам відкрити для себе українські міста по-новому. В «Рожевий путівник» входять як романтичні ресторани, так і буржуазні та хіпстерські локації з абсолютно різним ціновим діапазоном

«Із моменту виходу попереднього видання «Best Restaurants Kyiv» пройшло більше двох років, протягом яких увесь світ сколихнула криза COVID-19, і ресторанна індустрія тому не виняток. Ми всі жили у світі без ресторанів, кафе та барів. І це дійсно сумно! Після місяців карантину я презентую постковідне видання, що включає в себе нові неймовірні заклади Києва, оновлену інформацію по ресторанам з минулих видань, яскраві й кольорові фото страв та інтер’єру», — говорить Мод Жозеф.

За даними Української ресторанної асоціації, тільки за перший рік карантинних обмежень виручка закладів стала менше на 20-40 %, а серед працюючого персоналу у більшості залишились тільки 25 % робітників. Цим путівником Мод Жозеф також привертає увагу клієнтів до локальних закладів, аби допомогти ресторанному бізнесу України.

«Best Restaurants Kyiv & Odessa» входить до колекції «The Pink guide» разом з «Путе шес твуй вкусно. Париж», «Best Restaurants Kyiv» і «Best Odessa». У новому виданні є невеликий бонус — вік-енд в Одесі, улюблені місця Мод для проведення незабутніх вихідних у місті біля моря.