VAHA презентує другий україномовний сингл «Хто вона»

VAHA — учасник ювілейного шоу «Голос Країни — 10» у коман ді ПТП та NK. Грузин VAHA, що співає українською, увірвався в український шоу-бізнес з синглом «Саме ти» та підкорив чарти топових радіостанцій, презентує новий сингл — «Хто вона».

«Для мене дуже важливо, аби кожна пісня несла у собі якусь особливу історію, я завжди стараюсь вносити у трек трішки особистого. Ну і по традиції не забуваю про грузинські мотиви в україномовних треках», — ділиться VAHA.

Грузинські мотиви та сучасний саунд, а також легкість та романтизм доповнили та продовжили трек «Саме ти». «Банальна історія про кохання, яку хотів би розповісти всім і кожному. Відчуйте у цій композиції себе!» — коментує VAHA. Трек доступний на всіх музичних платформах та на офіційному YouTube-каналі співака.

Днями відбулась презентація програми артиста в одній з найпопулярніших локацій Києва — Osocor Residence. VAHA презентував треки ранньої творчості, нашумілий хіт «Саме ти» та ексклюзивні новинки, які ще не випущені в мережу. На захід завітали і медійні персони, а саме Дядя Жора, холостяк Ілля Рибальченко, учасниця гурту Freedom Jazz, Андрій Осадчук, холостячка Аліна Ляшук та багато інших.