Міні Міс & Містер України 2020

Напередодні Дня Незалежності України, 22 серпня, у мальовничому куточку на березі Дніпра, на кораблі «Золотий Човен», відбувся 22-й Національний фестиваль моди і таланту «Міні Міс & Містер України 2020». Цей яскравий щорічний захід зібрав талановитих дітей з усіх регіонів країни, переможників та призерів регіональних фестивалів, які продемонстрували свої здібності у категоріях National Model та National Talant. Провели фестиваль радіоведучий Роман Солоненко та «Юна Міс України 2018», Teen Miss World 2018 Дарина Галицька. Конкурсанти «Міні Міс & Містер України 2020» дефілювали в аутентичних арт-вбраннях «Квітуча Україна» та представили осінню колекцію дитячого одягу від фешен-партнера українського бренду Liora Bay. За традицією фестивалю кожен учасник підготував щоденник добрих справ та представив свій соціальний проект на тему «Зелена Україна». До компетентного складу журi увійшли зірки шоу-бізнесу та світу краси — відомі актори, співаки, продюсери, телезiрки та хореографи. Також учасників оцінювало експертне дитяче журі: переможниці дитячих всеукраїнських та міжнародних фестивалів.

Переможці фестивалю «Міні Міс & Містер України 2020»:

  • «Мiнi Мiстер України 2020» — Микола Полідович (Львів);
  • «Маленька Міс Україна 2020» — Софія Рябенька (Харків);
  • «Мiнi Міс Україна 2020 National Model» — Елізабет Одольська (Ужгород);
  • «Мiнi Міс Україна 2020 National Talant» — Стефанiя Ошлапова (Житомир);
  • «Юна Міс Україна 2020» — Вікторія Садовяк (Львів);
  • «Мiнi Міс Україна 2020 International Grand Prix» — Агнія Ткаченко (Суми);
  • «Мiнi Міс Україна 2020 Grand Prix» — Дiана Трушина (Костянтинівка, Донецька обл.).

В рамках 22-го Національного дитячого фестивалю «Міні Міс & Містер України 2020» також пройшла олімпіада сценічних мистецтв, моди та стилю Golden Laurel, в якій взяли участь починаючі співаки, дизайнери та театри мод. Grand Prix олімпіади Golden Laurel отримала Софія Кравець.

Усі учасники фестивалю «Міні Міс & Містер України 2020» отримали офіційні титули, стрічки, корони та подарунки від партнерів фестивалю: торгової марки дитячої косметики Nomi, італійського бренду професійної косметики для волосся BES, косметичної компанії «Слобожан ський миловар». Медiа партнерами фестивалю виступили міжнародний телеканал HD Fashion та жіночий глянцевий журнал Cosmo Lady. Переможці фестивалю «Міні Міс & Містер України 2020» представлятимуть Україну на міжнародних фестивалях у 2021 році.