Місіс Київ-2021

У Києві відбувся фінал найпрестижнішого конкурсу краси та головної благодійної події року в Україні – «Місіс Київ-2021»

Гідні та найкрасивіші леді боролися за заповітну корону та титул. Оцінювало конкурсанток поважне зіркове журі, до складу якого увійшли:

  • В’ячеслав Узелков- український боксер-професіонал,тренер шоу “Зважені та щасливі”, суддя проекту “Україна має талант”.
  • Елай Рукосс- відомий дизайнер у Європі, ОАЕ, Катарі та Лівані, бренд-директор міжнародних fashion-брендів
  • Світлана Вольнова- відома актриса, модель, продюсер, телеведуча, презентер відомих світових дизайнерських колекцій.
  • Михайло Грицкан -народний артист України
  • Макс Єжов- відомий танцюрист, хореограф, фіналіст «Танці з зірками»
  • Павел Андрющенко- Ексклюзивний представник бренду нішевої парфумерії Vertus в Україні. Парфумерний стиліст.Парфумерний блогер
  • Юрій Горбенко- актор, багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу та ММА
  • Ольга Кузнец, інтернаціональний Директор та Незалежний Партнер Міжнародного Круїзного клубу inCruises;

Учасниці конкурсу краси та успіху «Місіс Київ» –це успішні леді від 35 до 45 років, фіналістки якого реалізують свої благодійні проекти, доводять, що справді краса врятує світ та добрі вчинки.

Прямо зі сцени красуні щиро ділилися унікальними соціально-благодійними проектами, що стали частиною їх життя.

У рамках головної благодійної події року були запрошені «Дівчата-Амазонки» від «Української Федерації боротьби проти раку» Олени Шержукової.

Одній з «Амазонок» був зроблений подарунок у вигляді безкоштовної реконструкції грудей від офіційного партнеру з імплантів «Motiva» і пластичного хірурга Дениса Карпегіна.

За підтримки МГО «Альянс-Доброчинність» Оксани Сліпченко відбувся благодійний аукціон, кошти були передані дівчини-амазонці на реабілітацію.

Були продані лоти від ТМ «Votre Parfum», ювелірна прикраса від бренду «Manko Gewerly», авторські кукли від Fashion DALL та ексклюзив- танець від Макса Ежова, та його майстер-клас.

Церемонію відвідали зіркові гості та медійні персони. На всіх присутніх чекали яскраві виступи відомих музикантів та виконавців, таких як, Lady Opera Ольга Чубарева — світова зірка, оперна співачка, яка увійшла до топ-25 найкрасивіших оперних співачок світу, до топ-10 найкращих виконавців Adagio World, Дама Королівського Дому Португалії, професор, доктор філософії, народна артистка України. Михайло Грицкан народний артист України, також відомі співаки Олексій Сагаловський, Олег K-Dallas, Влад Булах, Аля Дюйм , Dimara, вразили потужністю голосу і виконанням пісень наживо.

Із щирими та теплими словами зі сцени до всіх присутніх звернулася власниця «Місіс Київ» Світлана Сенчук, яка наголосила на тому, що “Краса, поєднана із соціальною відповідальністю, благодійність та милосердя мають стати основою нашого суспільства. Кожна людина потребує турботи. Конкурси краси мають свою історію і традиції. Але наш конкурс унікальний. Основна його мета – благодійність і розкриття особистості жінки”.

Головний приз отримала переможниця Алла Диденко від Ольги Кузнец та Вікторії Тимошенко «Incruises independent partners, а також Спеціальний приз від Анжеліка Костіна-Власниця титулів Місіс Європа Земна Куля, Місіс- титул ТОП-модель- поїздку до Дубаї на тиждень моди.

Дівчата отримали єксклюзивні подарунки від представника бренду нішевої парфумерії Vertus в Україні Павла Андрющенко.

Головним ведучим цього вечора був неперевершений телеведучий Антон Середа.

Фіналістки конкурсу «Місіс Київ» отримали свої нагороди в корони за номінаціями

1) Місіс Привабливість — Танцюра Марія
2) Місіс Грація — Герцегова Ольга
3) Місіс Натхнення- Нехаева Олена
4) Місіс Досконалість — Шевчук Тетяна
5) Місіс Чарівність — Гринь Надія
6) Місіс Queen of life — Шереметьева Аліса
7) Місіс Жіночність — Стешенко Лана
8) Місіс Top Model — Диденко Алла
9) Miсіс Елегантність — Ориян Аікторія

Пепеможницями стали

1. Віце Міссіс -Марія Танцюра
2. За вибором глядацьких симпатій — Лана Стешенко

Головну корону отримала — Алла Диденко

Партнерами заходу стали: ТМ Motiva, «Українська федерація боротьби проти раку» Незалежними партнерами виступили компанії inCruises, Manko Jewelry, телеканали, онлайн-видання та глянцеві журнали Cosmo Lady, ImperI Magazine, 1news, Queen partners magazine, Алатра ТВ, 33 канал, ECO TV, Lucky Ukraine PR, Lucky Ukraine, Queens globe, Happy star, Autolady magazine, Интересные люди, відомі бренди, клуби, асоціації та медійні персони Roukoss, Червоний хрест, V.i.p. victory, Бізнес клуб «Альянс», Асоціація Smart Creative, Sunlady ( Елена Солнечная),Suit sisters, Votre parfum, МГО альянс Доброчинність, Pavel Andriushchenko, Addi, Skin- Soul (Ірина Оськіна), Светлана Литвинова, Лариса Самініна, Яніс Степаненко.