Національний парад успіху та краси Mrs. Ukraine World 2021

У Києві 27 лютого відбувся ІІІ Національний парад успіху та краси Mrs. Ukraine World 2021. Цьогоріч захід вперше проходив в унікальному форматі телевізійного шоу. Mrs. Ukraine World — це інтерактивний форум для українських респектабельних жінок, які встигли досягти успіхів у бізнесі, науці, мистецтві чи соціальній активності. Жінок, які завоювали визнання і можуть поділитися своїми досягненнями та рецептом успіху.

Захід проходив під егідою Міжнародного конкурсу Mrs. World, офіційним представником якого в Україні є Наталія Ковальова, президент продюсерського центру Diva Fashion Group. Під час заходу учасниці продемонстрували стильні ділові образи від українського бренду Frizman, елегантні вишиті сукні від модного дому MaryLu та вишукані вечірні сукні від салону весільного та вечірнього вбрання Royal Wedding. Оцінювало учасниць поважне журі: Лідія Лісімова, президент Міжнародної громадської організації «Жінка III тисячоліття»; Владислав Корнієнко, генеральний директор Національного цирку України; Олександр Фурманов, директор з розвитку бренду Frizman; Мар’яна Назарчук, засновниця та дизайнерка модного дому MaryLu; Катерина Потлова, дизайнерка прикрас та аксесуарів; Тетяна Вітязь, заступник головного редактора журналу про зірок Viva.

Головний титул Mrs. Ukraine World 2021 та можливість представити Україну на міжнародному фіналі Mrs. World 2021 на Шрі-Ланці отримала Тетяна Чубак з Тернополя. Вона ж стала володаркою спеціальної номінації Mrs. Ukraine Elegance 2021 від мережі бутиків ексклюзивної білизни та купальників класу люкс Ingenue.

До топ-5 фіналісток, що також представлять нашу країну на різних міжнародних форумах успіху та краси, увійшли:

  • Наталія Чекальська (Київ), Mrs. Ukraine Grand International 2021;
  • Анна Хударь (Черкащина), Mrs. Ukraine Universe 2021;
  • Оксана Сліпченко (Харків), Mrs. Ukraine Supranational 2021;
  • Олена Казакевич (Київ), Mrs. Ukraine Europe 2021;
  • Крістіна Гончарова (Одеса), Mrs. Ukraine Top Model 2021.

Спеціальний титул за активну соціальну позицію та благодійну діяльність Mrs. Ukraine Charity 2021 отримала Ольга Покатаєва з Запоріжжя, а титул Mrs. Ukraine Business 2021 — Яна Дімітрова з Чернівців.

Партнерську номінацію Mrs. Ukraine Cosmo Lady 2021 та спеціальний подарунок — інтерв’ю — отримала Вікторія Гаврилюк з Івано- Франківська. Інші номінації розподілилися наступним чином:

  • Mrs. Ukraine Congeniality 2021 та Mrs. Ukraine Talent 2021 — Марія Удовиченко (Рівне);
  • Mrs. Ukraine Personality 2021 — Інна Леон (Львів);
  • Mrs. Ukraine Fashion 2021 — Каміла Алієва (Чернігів).

Всі учасниці Національного параду успіху та краси отримали набори косметики для волосся від компанії BES (Beauty & Science); коштовності від ювелірного дому Kimberli; подарунки від мережі бутиків ексклюзивної білизни та купальників класу люкс Ingenue та модного дому MaryLu.

Провели телешоу — незмінний ведучий Євробачення Тімур Мірошниченко та співак Andreas. Зірковими гостями стали Kishe, Ivan NAVI, Аіда Ніколайчук, Денис Реконвальд. Організатор заходу, компанія Diva Fashion Group, дякує всім партнерам та гостям за підтримку та участь у ІІІ Національному параді успіху та краси Mrs. Ukraine World 2021.