Парад юних топ-моделей, дизайнерів і театрів мод

На відкритому майданчику гольф-центру «Київ» 27 червня пройшов 5-й Всеукраїнський дитячий фестиваль Ukrainian Fashion Kids 2020, в якому взяли участь понад 200 дітей з різних куточків України.

Програма фестивалю включала:

  • XХІІ Всеукраїнський конкурс «Міні Топ-Модель України 2020», де юні моделі проявили свої здібності в моделінгу та дефілювали по подіуму в колекціях відомих українських брендів Sasha, MaryLu та Nuelve.
  • V Всеукраїнський конкурс «Юний дизайнер України 2020», на якому дизайнери-початківці продемонстрували свої вироби та отримали оцінку від компетентних членів журi, відомих представників модної індустрії.
  • V Всеукраїнський конкурс театрів мод, на який приїхали колективи з різних міст, щоб показати свої оригінальні творчі постановки та фешен-шоу.

• Міжнародний конкурс European Fashion Kids, який був створений спеціально для вже титулованих моделей, які бажають підвищити свій рівень до міжнародного.

Головну номінацію Гран-прi фестивалю отримали:

  • European Top-Model 2020 Grand Prix — Мирослава Руденко (Бердянськ);
  • Міні Топ-Модель України 2020 Grand Prix — Аліна Паляниця (Запоріжжя);
  • Юний Дизайнер України 2020 Grand Prix — Ксенія Руднєва (Київ);
  • Театр Мод України 2020 Grand Prix — театр костюму «Аліса» (Харків);
  • Best Fashion Show 2020 Grand Prix — дизайн-студія KULISH (Київ).

Музичним доповненням фестивалю став виступ гурту «Ярра», «Маленької Мiс України 2019», юної співачки Vlada K, володарки титулу «Юна Мiс України 2018» Дарини Галицької та «Мiнi Мiс Европа Гран-прi 2019», скрипачки Вікторії Адамчук.

Всі учасники отримали солодкі подарунки від партнера фестивалю «Київський БКК», інтернет- магазину косметики «Ефталiя-Нiкон», італійського косметичного бренду BES.

Фешен-партнери фестивалю — бренд дитячого одягу Sasha, Nuelve та MaryLu — презентували своїм фавориткам вишукані сукні. До свята також долучилась ТМ «Моршинська» та компанія по ремонту та дизайну квартир «Гесем». Фестиваль проходив в діджитал-форматi з дотриманням всіх правил карантинного режиму під патронатом клініки «Оберіг». На території чергувала карета швидкої та медичні працівники, для того щоб свято було не лише яскравим та незабутнім, але й безпечним для всіх. Головним медіапартнером Ukrainian Fashion Kids виступив міжнародний телеканал ID Fashion.

Переможці Ukrainian Fashion Kids 2020 представлятимуть Україну на Міжнародному фестивалі World Fashion Kids.