У Києві пройшов грандіозний Fashion Fest — Ukrainian Fashion Kids 2021!

У межах VI Всеукраїнського дитячого фестивалю моделей і дизайнерів Ukrainian Fashion Kids пройшла презентація спільної колекції від брендів Andre TAN і YES. Представляли модні образи зіркові батьки та їхні діти: Ілона Гвоздьова з Валерією, Слава Дьомін із сином Владом, співачка TAYANNA з Даніелем, Анастасія Приходько з донькою Нанною і сином Гордієм, Ганна Різатдінова з Романом, Аліна Шаманська з сином Артуром, СолоХа з донькою Аріною, Наталія Холоденко з донькою Вів’єн та сином Іларіоном, Володимир і Оксана Бондаренко з донькою Анною.

Тема цьогорічного фестивалю — Sport Couture. Учасниці «Міні Топ-модель» і «Юні дизайнери України» створили власні арт-образи та колекції. На головному подіумі країни відбулись покази колекцій SS 2021 від Andre TAN Kids, Elsa Fairy Dresses, Nuelve, Mimiso, театралізовані шоу від молодих дизайнерів Академії стилю, театрів мод і модельних студій, презентації від українських та міжнародних брендів, виступи зірок.

Оцінювало юні таланти професійне журі: Наталія Ковальова, засновник і президент фестивалів Ukrainian та World Fashion Kids, «Міні Міс Україна», Little Miss and Little Mister United World; Марина Кінах, заслужена журналістка України, громадська діячка, експертка телевізійних соціальних проєктів; Світлана Демченко, креативний директор бренду YES; Тетяна Чубак, почесний консул Угорщини в м. Тернопіль, Mrs. Ukraine World 2021; Маша Манюк, директор модельного агентства «Лінія 12 Моделс»; Ірина Ярмак, президент Асоціації дитячої моди; Олена Муковніна, викладач Art Design Studio FaVareli; Ольга Липовська, призер міжнародних фестивалів, конкурсів мод, керівник Академії стилю та дизайну Аndre TAN; Марина Чернова, ивент-директор Аndre TAN. Стиль та зачіски моделей створювали професіонали компанії BES і LIBRE (Beauty & Science), Італія.

Головні номінації Фестивалю отримали:

  • «Театр мод України 2021» — Гран-прі — Театр мод Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола.
  • «Юний дизайнер України 2021» — Гран-прі — Ксенія Руднева (Київ).
  • «Міні Топ-Модель України 2021» — Гран-прі — Софія Голуб (Запоріжжя).

Спеціальні нагороди і подарунки від партнерів Фестивалю бренду рюкзаків YES і компанії BES отримали юні дизайнери і топ-моделі.

Організатор — UFK Національна дирекція «Міні Міс Україна».

Фото: Юрій Строкань