“Золота Жар-птиця”-2019: оголошено переможців національної музичної премії

Видовищна церемонія вручення нагород, організатором якої єтелеканал М2 і “Таврійські Ігри”, відбулася вчора у київському Національномупалаці мистецтв “Україна”. Дізнайтеся, хто з артистів отримав звання найкращих!

Неймовірно видовищне світлове шоу, сміливі постановки,найкращі виконавці сучасної музичної сцени нашої країни! Легендарна преміяУкраїни “Золота Жар-птиця” оголосила імена цьогорічних переможців.

Самій церемонії та вражаючому гала-концерту передувалазіркова доріжка, якою пройшлося більше сотні українських селебрітіз. Їїведучими стали обличчя телеканалів М1 та М2 Маша Виноградова, Андрій Чорновол,Таня Лі та Денис Христов.

Премію “Золота Жар-птиця”-2019 було вручено в 11 номінаціях, при цьому визначення переможців проходило у два етапи. Номінантами на нагороду у кожній категорії стали по 5 артистів, чиї кліпи отримали найвищі рейтинги в ефірі телеканалу М2 за період з 1 березня 2018 по 1 березня 2019 року. Далі список номінантів потрапив до експертного журі, яке шляхом індивідуального голосування і визначило переможців. Тож, 18 квітня було оголошено такі результати музичної премії:

СПІВАЧКА РОКУ: Злата Огнєвiч

СПІВАК РОКУ: Сергiй Бабкiн

ПОП-ГУРТ: KAZKA

РОК-ГУРТ: Беz Обмежень

ХІТ РОКУ (ПІСНЯ РОКУ): KAZKA – Плакала

КЛІП РОКУ: Воплі Відоплясова – Кобіта

БАЛАДА РОКУ: THE HARDKISS – Мелодія

ПРОРИВ РОКУ: DILEMMA

НАРОДНИЙ ХІТ: Потап & Олег Винник – Найкращий день (OST“Скажене Весілля”)

ДЕНС ХІТ (ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ХІТ): Злата Огнєвіч – Долоні

ІНДІ: KADNAY

Акцент кожного із номерів гала-концерту, режисером якогостала Катя Царик, було зроблено на світлі, декораціях і спецефектах. “БеzОбмежень” огорнули в атмосферу вечірнього зоряного неба. Співачки Alyosha таJamala у своїх номерах вражали щирістю та тендітною жіночністю. Гурт “KAZKA”виконав чи не найліричніший трек з альбому “KARMA” “Сама”. Олег Скрипка та гурт“Воплі Відоплясова” перенесли на сцену кадри з кліпу “Кобіта”. Розривний тасміливий біт від дебютантки сцени “Золотої Жар-птиці” Alyona Alyona прокачавувесь глядацький зал. Мужній та стильний David Axelrod презентував трек “Бейба”у компанії двадцяти найкращих танцівників України. На танцювальних постановкахтакож зробили акценти у своїх виступах тендітна Злата Огнєвіч та запальнаАндріана. Романтичний Олександр Пономарьов представив публіці відверту тасильну пісню “Як жити без тебе”. Номер від “THE HARDKISS” став справжньоюсповіддю та вираженням найглибших почуттів. Виступи TARABAROVA та Pianoбоя немогли не запам’ятатися своїми яскравими кольорами та світлим настроєм. СергійБабкін перетворився на справжнього підкорювача законів фізики та довів, що силакохання є найпотужнішою.

Організатори премії задіяли обладнання, новітнє длявітчизняного ринку: поєднання відео, світла і лазерів. Саму сцену булоперетворено на величезний відеоекран. У великому залі Національного палацумистецтв “Україна” були присутні усі 3700 глядачів!

Микола Баграєв, президент компанії “Таврійські Ігри”, голованаглядової ради “ТАВР-Медіа”, співзасновник телеканалів М1 та М2: “Премія“Золота Жар-птиця” не лише сприяє розвитку сучасної української музики, а ще йстимулює створення нового українського музичного продукту. На сьогоднішній день– це найпрозоріша премія, де зрозуміло, хто і як голосує. Усі анкети експертівоприлюднюються і по завершенні церемонії стають доступними усім бажаючим.Важливо, що “Золота Жар-птиця” має свій медіамайданчик – канал українськоїмузики М2. Це дозволяє нам не просто заміряти рейтинги виконавців танагороджувати найкращих, це дозволяє нам надавати телеефір багатьом новимартистам та поповнювати ефір найновішими українськими відеокліпами”.

Фото: Андрій Петров

За матеріалами: m2.tv